Březen 2007

Pretender

30. března 2007 v 12:11 | Leito
Dnes jen maličkosti. Udělala jsem jeden wall k seriálu the Pretender , na -primě pod názvem Chameleon. Hlavní postava Jarod je tak trochu génius, a ta hnědá se k němu prostě hodí. Dál připravuji sekci k seriálu Supernatural (jak jsou na nás v té televizi hodní, pomineme-li české seriály tak těch dobrých seriálů dávají teď celkem dost, ovšem ne že by nemohli ještě nějaké přidat :) a dnes přidám ještě jednu stánku s názvem Precious soul . Autorem jsem já a najdete tam především fanarty k seriálům. Časem toho přibude víc, zatím se spokojím s tím co už mám. To by pro dnešek mohlo být vše.

House, Heroes, Dexter, Veronica Mars

27. března 2007 v 20:22 | Leito
Po delší době jsem se zasnažila, potrápila tu věc co si laskavě nechá říkat počítač a vytvořila jsem pár wallů. Jsou seriálové, několik epizodních, několik jen tak splácnutých z různých promo fotek co se mi potulovaly v počítači. Tak pěkně postupně. House- je šílenec. Definitivně. I see you , už jen kvůli tomu jeho pohledu. Heroes- Další díl bude až 23.4. takže ať si to pěkně zkrátíme mám tu trojitou nadílku a to Peter a Claire (uzunávám že jim to spolu sluší) znovu Peter a Claire tentokrát s názvem Save cheerleader a poslední, sice to je parchant ale neni úplně nesympatickej (pomineme řezání hlaviček apod.) Sylar. Veronica Mars- kdo neviděl ať to napraví :) Mám tu maličkost pro fandy Veronicy a Logana, (tak nevim koho si vybrat) a další je takovej víc skupinovej , název mluví za vše My boys . Dexter- Silent killer se na něj prostě hodí.

Smokin' aces, Lost, Bones

10. března 2007 v 17:51 | Leito
Další úspěšný týden za námi. Konečně jsem se dostala ke skvělému filmu Smokin' aces ( Sejmi eso ), akční komedii ve které se objeví např. Ryan Reynolds, Jeremy Piven, Andy Garcia ale také Matthew Fox (Jack z Lost), která mi byla sympatická už jen tím, že si nehraje na film roku. Nenáročná oddychovka u které se nemusí moc přemýšlet. Takže jsem k ní rovnou udělala dva wally. Jeden přímo k filmu Smokin' aces a druhý na přání Ryan Reynolds (neměla jsem ho kam hodit tak je zatím v sekci filmy. Gentleman odpustí).
Potom tu máme Lost. Na Nově nám bude začínat druhá série takže ke krásnému zakončení té první tu mám Sawyera a Exodus . A jako poslední tentokrát nebude Angel (ten tu má prostoru dost tak mi to pro jednou bude muset odpustit :), ale Bones. Jeden k epizodě na kterou se moc těším a to Two bodies in the lab a druhý Saved my life . Tak to je vše a přeju příjemný zbytek víkendu.

Angel, Bones , Lost

4. března 2007 v 17:11 | Leito
Dneska to bude větší. Takže mám tu několik wallů z Angela a to Darla/Angel , Conviction , Damage a We love Pink ;-) .
Jako další jsou na řadě Bones. Tady to je Headless witch a Christmas .
A poslední přichází.... LOST! Teda žádná sláva, ale aspoň něco... Navíc nás dneska na Nově čeká dvojitá porce Lostu, takže pokud se zadaří, příští týden tu budou další wally k Lost. Ale zpět. Tak jsou dva a to Sayid a You can never go Home . Tak doufám že se budou aspoň některé líbit, popřípadě je můžete okomentovat..(u těch Lost bych prosila buďte milosrdní ).
A abych nezapomněla, přidala jsem takovou fajn věcičku Questbook . Takže chcete-li nám něco napsat, směle do toho. A to je pro dnešek myslím všechno.
Conviction