Květen 2008

Everyday English :D

31. května 2008 v 12:15 | Buff |  Hlody učitelů
Dnes sem házím hlášky z Angličtiny... užijte si je, snad se budou líbit
Angličtina, středa 28.05.'08
Baňa: "A proč neděláme ten článek o Hollywoodu?" Krtek: "Protože jsme se k němu nedostali. Ten bude příště." Baňa: "Ale já bych si to udělal..." Krtek: "Tak si udělej, co chceš, ale my jdem na ten článek."
Krtek: "Jurigová, žlutá! Už se nesměj!"
Laďa přinesl třídnici.
Fraňa: "Pozdravuj Spáčilku..." Krtek: "Jakou Spáčilku? Snad paní profesorku magistru-" a Lad'a mu skočí do řeči: "Jo, pozdravujte Krtka!" Krtek: "CO?!"
Krtek: "Zábelka přijde?" Fraňa: "Je u doktora, tak asi ne." Krtek: "No, já ho nechám radši otevřeného..."
Nina: "Pane profesore, já bych vám chtěla dát dopředu omluvenku..." Krtek: "Dopředu mi dej, co chceš..."
Krtek: "Chic shops... to jsou takové snobské butiky..." Baňa: "A co to jsou snobské butiky?" Krtek: "Ale to máš jedno..." Baňa: "Dík, vole..."
Krtek: "Jakub!" Hlahi: "Kde jsme?" Krtek: "Ve škole. Pokračuj!" Hlahi: "There aren't... jo, jo, já vím, kde jsme... on mě teď spletl, debil..." a pokračoval ve čtení.
Krtek: "Terezo, Terezo... kdo si Tě vezme, když tak drmolíš... jedině takový Kučera, který má nohy na stole jak barová tá... no... vy víte..."
Krtek: "No, tak aby se Lucka uklidnila, další větu." Větu jsem přečetla, přeložila (mezitím jsem stihla dostat i červenou kartu), ale u překládání jsem se zasekla u slova exquisite (vynikající, úžasný...). Krtek: "No honem! Už jsi hotová?"
Krtek: "Ty neumíš polsky? Tak se to nauč! V hodinách angličtiny to budete všichni potřebovat!"
Krtek: "Musíte to vyslovovat jako Francouzi. Učte se francouzsky, protože všichni Francouzi mluví jako teplouši... eew... nemáte náhodou nějakého příbuzného z Francie, že ne?!"
Iris četla větu místo s anglickým vyslovováním německy. Iris: "Athmosfére..." Krtek: "Shaiße! Was is das?!" Iris se teda opravila. Krtek: "Ale Ty to máš číst jak teplá, ne česky!"
Baňa: "A co to je mražený jogurt?" Krtek: "No, mražený jogurt. Vezmeš jogurt... jaký máš rád? No to je jedno... Prostě ho strčíš do mrazáku, necháš zmrazit a pak sníš!"
Krtek: "A vyvrcholení je na Irénce!" Iris začala číst. Krtek: "No, to bylo teda vyvrcholení..."
Baňa: "Ták, a Irenka pojede do Noweho Światu(New World - Nový Svět -> ulice ve Varšavě)." Klára: "Dyť to byla propaganda jak prase..." Krtek: "A to jsme se ještě nedostali k lekci o čínském komunismu..."
Krtek: "Tak, a Nina má červenou!" Nina: "Nemám!" Krtek: "Ale jo, já to mám tady v hlavě..." klepal sï ukazovákem na spánek. Hlahi: "Jo, já vám to klidně dosvědčím!" A Nina na to: "Hlahule, Ty si ale kurva!" Krtek se zasekl, ale hned dodal: "Takže Nina do zítřka jednu A4 Proč mám ráda své spolužáky." A Fraňa (eso na konec): "Ale Hlahůlek není kurva!"
Baňa: "Pane profesore, ale Nina vám ukradla v pondělí fixu ve fyzice!" Krtek: "A to jsem si myslel, že fetišisti jsou jen chlapi..." Nina: "Ale já nejsem fetišistka!" Krtek: "No nepovídej..." Baňa: "A co to je fetišista?" Krtek: "No, to jsou takoví lidi, co kradou věci, aby si je doma uchovávali za jistým, ehm, účelem..." Ondra: "A co odpadkové pytle? To je potom Peťa taky fetišista?" Třída výbuch smíchu. Krtek: "Dostali jste mě..." (pozn. red. Tomec si vzal z knihovny ruličku sáčků do koše, chytla ho sekretářka a dostal za to třídní dútku...)

Naše rozmilá fyzika

27. května 2008 v 20:06 | Buff |  Hlody učitelů
Zazvoní... přijde náš třídní... a bez hlodů se ovšem naše milé rozmilé hodiny fyziky neobejdou...
datum už si bohužel nepamatuju... ale bylo to pondělí
Krtek: "Zábelka je nepoužitelnej, dokud nedostane červenou." a teď jsem přemítala, co nebo spíš koho...
Krtek: "Kdo to tady práskl a nemá pekárnu?!" na Theres, která zrovna přežvykovala.
Krtek: "Jeee, Klára mi tu chybí... no, já ji ještě nedodělal... jsem ji měl rozdělanou, a tak nějak jsem na ni zapomněl... já totiž udělám i několik najednou..." na Kájinu písemku z Fýzy samozřejmě.
Krtek: "Dnešní písemky byly velice trapné... 1, 1, 1, 2, 1, 2, 2, 1... ááá, 4, Tomeček přece jen nezklamal..."
Krtek: "Probudím se v 5 ráno... vemu, co mám vedle skříně... až se někdy spletu a otevřu manželčinu skříň, bude poprask..."
Krtek: "Vydržte, musím počkat, až mi to nateče..." na fixu, kterou právě psal zápis.
Krtek: "Udělej ááá!" unisono třída výbuch smíchu. "Budem si hrát na doktory, jo?" další. Baňa: "A na kterého? Gynekologa?" Krtek: "Ne, pro začátek by mi klidně stačil zubař!"
Krtek: "No, Ty si číslo na faráře nepiš, Ty už ho máš!" Tomec: "Jo, aby se po večerech mohl vyzpovídat!"
Krtek: "Jo, a pak si zagrafíme..." Katka: "Ale neee..." Krtek: "Ale jooo..."
Krtek: "Já jako správný demokrat nedávám tresty, nýbrž domácí úkoly za odměnu!"
Tak takhle zhruba vypadají naše hodiny s třídním... příště přidám zase další...

Hlášky!!! :D

27. května 2008 v 19:51 | Buff |  Gags
I když mi dneska není obzvlášť skvěle (protože dnešní den se mi vážně vydařil), stejně přidám něco funny. A to hlášky mé třídy nebo našich učitelů. Doufám, že se zasmějete, protože my z některých opravdu nemůžeme (obvykle ve Fyzice a Ajině ).
Rozdělím je do dvou skupin kvůli přehlednosti... tady jsou:
Prostě ENJOY
Jen malé varování: Při čtení (kterýchkoli) hlášek prosím nejezte a nepijte. Velké riziko udušení, infarktu atd., popř. lehčí zranění (např. spadnutí ze židle či poprskání monitoru...)

ART CONTEST no. 3 - vyhlášení

25. května 2008 v 20:30 | Buff |  Contests
Hoj všem...
Tááák, a je to tu! Do včerejší půlnoci jste mohli hlasovat o nejlepší wallpaper na téma "A most beautiful smile/Keep smiling/Don't worry, be happy" a tady máte výsledky... + moc bych chtěla poděkovat Lei za dohlédnutí na celý průběh soutěže i na hlasování... Ještě jednou děkuju
Na 1.místě se umístila s obrovským náskokem (zcela nečekaně) Dith. 2.místo jsem z nepochopitelných důvodů získala . 3. místa jsem udělila dvě - pro Caty a Páju. No a speciální ocenění získává Andy.
Na awardy se můžete podívat pod perexem

... see You at the bitter end...

19. května 2008 v 19:25 | Buff |  Other stuffs
Dnes to asi nebude dvakrát veselá aktualizace...
Skončila jsem s photoshopem. Už wally ani nic podobného nedělám. Ne proto, že bych nechtěla, ale proto, že nesmím. Chápete to? Já NESMÍM...
Prostě konec. The End. Ende. Finito. Fin.
Takže se omlouvám (asi to nepomůže, já vím), ale už ode mě grafiku nečekejte. Alespoň ne v brzké době.
A moje omluva hlavně patří lidem, kterým jsem slíbila, že něco pošlu do soutěže. Je mi to moc líto. Ale holt, já s tím už nic neudělám.
Teď přidám své poslední výtvory... to bude asi vše.
Wally:
Ikonky:

WC

18. května 2008 v 21:50 | Leito |  FanFiction etc.
Jen bych ráda upozornila na náš výtvor:
čtěte, komentujte, budem rády za jakoukoliv odezvu

Grafické soutěže

18. května 2008 v 14:29 | Buff |  Other stuffs
Dneska spíš jen tak infromačně...
Chtěla bych Vás totiž upozornit na grafické soutěže na našich oblíbených stránkách.
Na dream-world holek Dith a Lecy běží v pořadí 3. soutěž - tentokrát zase grafická - holky (teda, spíš Dith, žeee?? ) vymyslely fakt složité téma - comix ... ale my se samozřejmě posnažíme a něco splácáme jinak, uzávěrka je 22.05.2008, ale prý se ještě prodlouží, takže more info přímo na DW
Další je na carpe-noctem holek Cinky a Laerry. Soutěž též grafická a musim přiznat, že téma je fakt originální - jde totiž o vytvoření CD/DVD obalu oblíbeného seriálu - jakékoli jedné série. Uzávěrka také do 22.05.2008, ale i tu, jako na DW se spekuluje o prodloužení
A ještě jedna - grafická a ve videích. Na stránce immortal-heart, která patří Caty. Grafická soutěž je na téma Person/Character a v mv Short promo to my best part. Wally můžete posílat do 24.05.2008 a videa do 04.06.2008.
Takže šup-šup, hezky rozžhavte svoje photoshopy bo co používáte a dejte se do díla
!!GOOD LUCK!!

!UPOZORNĚNÍ!

17. května 2008 v 20:39 | Leito |  Other stuffs

Vzhledem k tomu, že jsem právě zjistila že nejen náš ale i ostatní blogy jsou vykrádány jistou "Zahynou", kterážto ovšem odmítá moje práce ze svého blogu smazat, jsem nucena zavést jistá opatření:

  • Pokud si wall stáhnete, a chcete si ho dát k sobě do galerie, upozorněte mně formou mailu (je tu na nás kontakt, takže nebudete líní)

  • Pokud uvidíte na cizím blogu naše práce bez odkazu na náš blog, upozorněte nás.

  • Pokud ukradená práce nebude okamžitě smazána, budu na to náležitě reagovat a věřte, že to nebude příjemné.

  • Pokud jste od nás již nějaký wall bez dovolení vzali, doporučuji vám uvést co nejdříve zdroj než na to přijdu já nebo moje kolegyně a věřte že budu hodně, hodně nepříjemná až na někoho dalšího kápnu.

Může se to stát každému, proto prosím buďte ohleduplní k těm, kteří své práce vystaví na web a doufají, že se někomu budou líbit a nezneužije naší důvěry k vám.

Tímto děkuji všem, kteří jsou slušní a wally nám nekradou. Také děkuji Buff, že mě na tento zlodějský blog upozornila.


ART CONTEST no. 3 - hlasování

17. května 2008 v 20:24 | Buff |  Contests
Krásný podvečer či už večer...
Mám pro Vás novou aktuálku... a to, že ART CONTEST no. 3 je ZAHÁJENA!
To znamená, že ode dneška můžete hlasovat o ten nejlepší wallpaper na téma A Most beautiful smile/Keep smiling/Don't worry, be happy ...
Radím Vám, popřemýšlejte pořádně, pro který hlásnout, protože na hlasování máte pouhý týden! Takže s rozvahou
A wally najdete buď tady nebo v sekci "Galerie" -> "ART CONTEST 3"
Tak hodně štěstí

Happy b'day, Dave... ;)

16. května 2008 v 18:10 | Buff |  Happy birthday!
Hezký slunečný podvečer!
(teda, snad je i u vás tak nehorázný horko taky)
Nooo, dneska jsem se flákala za školou, byla jsem si dolmuvit rehabilitačku, a pak alou s našima do Hraďáku - tam oběd (excelentní pizza s dvojitým sýrem - určo lepší než naše školní jídelna), pak Tesco a nakonec to nejlepší................... lístky na Linkin Park do Brna!!! Lidi, ani nevíte, jak neuvěřitelně se těším
Ale abych přešla k tomu hlavnímu:
Dneska slaví David Boreanaz alias Angel/us nebo special agent FBI Seeley Booth 37. narozeniny!
Tímto bych mu chtěla popřát všechno nej a aby byl stále tak skvělým hercem... ať je se na co koukat tááákže - HAPPY BIRTHDAY, DAVIE!!! (a to sem měla dneska nahazovat i nový lay, ale nějak se nepovedlo... tak snad příští měsíc )

Dalších pár wallů...

14. května 2008 v 22:20 | Buff |  Other stuffs
Zdravim...
No jo, zase já... a zase nějaké odkazy s wally... protože gallerka mě už vážně provokuje a já jsem silně rozhozená (nejen z galerie), raděj Vám dávám linky... tak se pokochejte
A teď už jdu na kutě... vážně... musím... takže se mějte hezky, moc neponocujte a hezky se vyspěte Brou noc

I hate this fucking gallery!

11. května 2008 v 15:20 | Buff |  Other stuffs
Tak fajn!
Gallerka si dělá, co chce, vůbec mě neposlouchá, tzn., že nechce najet ty nové wally...
Okey, dobře, já nad ní ještě vyhraju, hezky ji převezu, mrchu... muhehe *ďábelský smajl*
Udělám to trošku jinak... hodim Vám odkazy a bude...

!!!Změna - Art Contest no.3!!!

10. května 2008 v 14:25 | Buff |  Contests
Zdravím!!
Dneska taková rychlovečka... teda, snad ode mě dnes ještě něco přibyde... ale to neslibuju, protože mám kupu věcí na dodělání, to víte moc věcí a kriticky málo času... ale ráda bych se dostala k hlavní věci:

New aff; new link+diplom for me+some walls by me

8. května 2008 v 15:50 | Buff |  Other stuffs
Ahojte miláčci!!
Tááák, jaro nám začalo, ptáčci zpívají, včeličky lítají, sluníčko svítí (někdy na chvilku sprchne, ale to je detaaaail) a Buff se pro jednou zase zbláznila (eee, nedivte se, to počasí a tááák, nooo... )
Nooo, a mám pro Vás dneska takovou delší aktuálečku...
1) Přibylo nám další spřátelko a to od dzajnisko. Určitě se tam běžte juknout, má tam moc hezký ikonky a určitě se tam toho hodně dozvíte, jak o ní a tak i o její stránečce
2) !!!Pája změnila svou site!!! Místo všemi známou webkou davidboreanaz.ic.cz, kde byly hlavně aktuality ze života našeho milovaného herce Davida Boreanaze, ji nahradila site, která si říká My Passion. Najdete tu nejen Davida, BtVS a AtS či Bones, ale také House M.D., Prison Break, Heroes, Supernatural a mnoho dalších... táákže, mazejte tam
3) Na blogu od nikiiis jsem získala diplom za bleskovku a moc za něj děkuju, niki se povedl ... táááády je :
4) V naší gallery najdete pár nových wallů ode mě... 2 jsem přidávala k Housovi a většina bude v sekci Osobnosti... čekejte hlavně Sarah, Davida, Michelle a Elizu
Nooo, tak to by mělo být vše... Doufám, že jsem Vás touto delší aktuálkou potěšila, protože jsem sem dlouho nic nehodila a za to se taky moc omlouvám...
Vlastně teda ještě něco - Anya změnila kabátek... a musim se pochlubit, páč jsem ho zpatlala já .... ták se utíkejte juknout a komentovat
Dobře, tohle už je vážně vše (pro teď, možná sem ještě něco hodim... )
Takže se prozatím mějte moc hezky a užívejte volna
EDIT// Gallery nám nějak zlobí, v sekci "Osobnosti" nenajely moje wally... Pokud to taky nemáte v pořádku, zkuste párkrát (či několikrát ) zmáčknout klávesu F5 na zaktualizování. Třeba se povede... protože mně to zatim nejde... tak hodně štěstí

Nové spřátelko

3. května 2008 v 16:10 | Buff |  Other stuffs
A máme další aff...
Tentokrát blog, který patří Des. Najdete na něm spoustu hezkých ikonek, wallpaperů a mnoho dalších (a taková perlička - Destiny si založila rubriku, kam si píše své momentky, tak si to určitě nenechte ujít).
Hlavní tématikou je Twilight, ale jsou tam i nějaké prvky z BtVS a AtS.
Tak se mazejte mrknout -> šup tam
Edit// Ještě jsem zapomněla dodat, že má nový layout... jak jinak než Twilightovský , ale musím uznat, že se Des vážně moc povedl very nice
Edit 2// Přidávám ještě jedno spřátelko, a to s Kubi - taktéž blog a taktéž s tématikou Twilight. Moc moc chválím grafiku, vážně povedené... a ten lay, no paráda Tak ať už tam jste -> hop tam

Otázky z ... House M.D.

2. května 2008 v 22:07 | Buff |  Other stuffs
Zdravím!
Přemýšlely jsme s Lei, co tak udělat jako aktuálku... a mě napadlo, že bychom mohly udělat nějaké otázky z našich oblíbených seriálů, které prověří, jak moc je znáte i Vy.
Jako první tady máme ze seriálu House M.D. Tak si je hezky užijte... + taky jsem přidala anketu, týkající se House