"I'm like an unmaked cookie."

23. března 2009 v 19:43 | Buff |  The girl's diary
Good evening...
Tak Vám zase nechám nahlédnout trošku na mou maličkost...
Tentokrát si opět malinko postěžuju, jak to u mě bývá zvykem, že :P No, ale jak se říká Nic netrvá věčně, a tak nemůžete vlastně nic :D
...
No, ehm, ano, mé poetické já se už stáhlo... ^_^
Tak tedy... :Začalo to jedním krásným dnem, které se jmenuje pondělí (ah, na lepší název bych nepřišla... pro takový den, no, nedivim se...).
Ano, myslím dnešek, tedy 23.03.2009.
Já opravdu nechápu, proč se mi ráno nechce vstávat... že by ta děsná kosa venku? Nebo to následující v budově, která se hrdě nazývá gymnáziem? Asi obojí.
Vezmu to jen tak letem-světem: děják - pohoda, mám za 1; rujina - ha, hm, přechodníky... vážně krása... a zítra možná budu tasená na slovíčka :-/; matika - (předem se omlouvám za vulgární výrazy)
já z naší matikářky vážně asi spáchám atentát sama na sebe... protože to co mlela... oh god, ona je fakt divná... a blbá; čejina - ooo, testík krásně opsaný z taháčku (heh, celou dobu sem čučela do pouzdra a ona nic :D ) + začali jsme brát český romantismus a dneska jsme rozebírali Máchovo dílo, tedy Máj. Vážně sem se ještě tolik v čejině nenasmála jako dneska :D :D ("Ale dyť nemusí ležet. Klidně může sedět na něm a mít zakloněnou hlavu!" ... "Tak... jezero hladké v křovích stinných - jak si kdo vyložil tento verš?" - třída výbuch smíchu - "Nemusíte to brát jen vulgárně..." "Jo, byli v křoví a pak po nich zůstalo mokro..."); ajina - opět excelent, pan profesor třídní stále boduje... asi sem opět přihodím hlášky, abyste se taky mohli zasmát; fyzika - uhm, opět třídní... ("Tak, Fránek nám smaže levou polovinu tabule!" ... "Fránek, jen tu levou, o pravé nebyla řeč!" ... "Vidíš? Máš poslouchat Zábelku." "Co říkal?" "Maž, ale na koule mi nešahej!"); 2hodinovka laborek Fy - 4 hodiny s třídním a jste zralí na to, vymlátit si mozek z hlavy i tužkou. Tady měl třídní většinou hemzy na mě, Teressku a Mart. No, radši no comment. ("Tak a Lucie je taková aktivní, mohla by jít udělat další příklad." ... "No, víš, teďka je ten konkurz na MTv... ale pro nás staré tam je diskriminace - prý jen do třiceti! A to sem se těšil, že tě tam, Lucie, někde na castingu potkám." "No, to víte, pane profesore, do Hollywoodu prorazí jen ti mladí!")
A to byla jen škola...
Uh. Prostě jedno velké UH. Teď bych se ale měla učit do... biologie, zsv, ruštiny, matiky... Vážně se mi chce.
Asi hodim na středu marod, nějak se mi ty byliny učit nechtějí... Ale... no, ještě uvidim.
Tak se zatim mějte, přeju dobrou noc a hezké sny (pozor na Máchovy dvojsmysly! :D).
Bye-bye.
××Buff
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mystérieuse | Web | 24. března 2009 v 9:38 | Reagovat

takový krásný dny.... a Máchu ti závidim, když my jsme ho brali, tak jsme ho vůlbec nerozebírali, akorát do nás učitelka hustila věci jako kolikrát je v něm jaká barva a tak dále, tohle rozebírat ve třídě tak si to užiju mnohem víc :D ale my zas teď takovýhle témata děláme na sociologii, už jsme probírali homosexuální sex na veřenejch záchodkách, prostitutky a sestavovali jsme dotazníky na klučičí postoje k sexu xD

2 Scope | E-mail | Web | 24. března 2009 v 15:49 | Reagovat

*lol* řekl aliančák. *kek* řekl horďák.

J rocker se válel na zemi smíchy a Scope ho poplácaváala po zádech, když chytala dech, a marně přemýšlela, zda udělala dobře, že se nedostavila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama